06/04/24
התנהלות הממשלה והצבא במלחמה מפקירה את החטופים ומחסלת כל אפשרות לעסקת שחרור. הרעב הכבד בעזה וההרג ההמוני של חפים מפשע, הביאו את ביידן לדרוש הפסקת אש מיידית. הצטרפו לדרישה להפסיק את הלחימה בעזה עכשיו, כשעוד יש הזדמנות לשחרר את החטופים בחיים.
02/01/24
טובת המדינה מחייבת לשלוח את נתניהו הביתה עכשיו, בזמן הלחימה - בין אם בבחירות או בהצבעת אי אמון. אנחנו דורשות ודורשים מכם למלא את חובתכם הציבורית כדי למנוע את ההידרדרות לתהום. כל רגע שנתניהו בשלטון עולה בעוד חיי אדם
01/07/24
ב-1.7 עשינו היסטוריה באירוע השלום הגדול ביותר מאז העצרת ב-4.11.1995. אלפי א.נשים, יהודים ופלסטינים ספגו תקווה והשראה ממקור ראשון ועכשיו נוכל להמשיך ולהפיץ אותן הלאה. אנחנו בתחילתו של מאמץ ארוך ועיקש להחזיר את ישראל לדרך השלום ואנחנו חייבים וחייבות לצעוד בדרך הזו יחד, הגיע הזמן להצטרף
11/07/24
בשישי (12.7.24) הגענו עם ״קול רבני לזכויות אדם״ לביקור סולידריות ונוכחות מגינה באום אל ח'יר במסאפר יטא שתושביו מותקפים יום יום בידי מתנחלים. תושבי הכפר ביקשו שנחזור ונפיץ את המידע בציבור הישראלי.
14/03/24
הפגנו בעד סיוע הומניטרי לתושבי עזה ולחטופים בנמל אשדוד. בתגובה, פעילי ימין במקום תקפו אותנו וקרעו את השלטים שלנו, אחרי שכל השבוע ניסו לסכל את הפעולה שלנו. אבל לא נירתע ונמשיך בכל הכוח. היום הקהילה שלנו חשובה יותר מתמיד ואנחנו זקוקים לתמיכה שלך כדי להמשיך לפעול למען החיים - הצטרפ.י אלינו בתרומה:
13/01/24
אנחנו רוצים לחזור לבתינו בצפון ובעוטף. לאפשר לילדים שלנו לייצר מחדש משמעות וודאות בסיסיים, כדי לבנות את חייהם.כדי שנוכל לעשות זאת בבטחה, אנו צריכים שתציבו לממשלה תנאים ברורים לחזרה שלנו לשדרות, לעוטף וליישובים בגבול הצפון.אלה 5 הנקודות שבלעדיהן לא נוכל לחזור:
30/12/23
אסור לתת לו להתחמק: בזמן שאנחנו עמוק בלחימה בעזה וחיילים נהרגים מדי יום, נתניהו מסרב לקחת אחריות על 7 באוקטובר ומפעיל את מכונת הרעל שלו כדי לסמן אשמים בצבא ובקרב האזרחים. הצטרפו לדרישה לועדת חקירה ממלכתית לחקר ה-7 באוקטובר עכשיו.
15/12/23
מדי שבוע אנחנו מתבשרים על עוד חטוף שנרצח בשבי, אין לנו זמן לבזבז, הצטרפו ליותר מ-10,000 שכבר דורשים: עסקה לשחרור החטופים עכשיו!
12/12/23
שנו את הוראות הלחימה כדי לעצור הרג חפים מפשע בעזה ולהשיג את מטרות המלחמה - החזרת החטופים בחיים ונטרול חמאס
11/11/23
אנו, האימהות של החיילים והחיילות, דורשות שהממשלה תגדיר ותבהיר את מטרות המלחמה ואת תוכנית היציאה. לא נסכים לסכן אותם, את חיי החטופים בעזה וחיי תושבים חפים מפשע בלי לדעת לשם מה. הצטרפו אלינו!
05/11/23
אנו - תנועות, ארגונים ופעילים, יהודים וערבים - כותבים מילים אלו מתוך אבל כבד על אלפי ההרוגים של השבועות האחרונים, ומתוך חרדה איומה לשלומם של החטופים ושל אלו שעוד יפגעו, בישראל, בעזה ובגדה המערבית.
28/10/23
תושבי הכפר סוסיה בסכנת חיים מיידית: הלילה נכנסו לשם פורעים יהודים ואיימו לרצוח את התושבים תוך 24 שעות אם לא יעזבו את בתיהם.אנחנו קוראות וקוראים לגנץ ואייזנקוט - הצטרפתם לממשלה כדי למתן את הימין הקיצוני והמשיחי שמושל בה, עכשיו זו המשמרת שלכם!
11/10/23
אנו דורשות ודורשים לפתוח מיידית מסדרון הומניטרי על מנת לאפשר גישה מיידית לבני הערובה שנחטפו בישראל מצד הצלב האדום ושאר ארגונים הומניטריים הפועלים כעת בעזה, וכדי לאפשר גישה ואספקה לאזרחים חפים מפשע בעזה.
08/10/23
אנחנו, אזרחיות ואזרחי ישראל, חלקנו איבדנו אנשים שיקרים לנו וחלקנו דואגים לשלום קרובינו החטופים, קוראים לך לסייע להציל את בני הערובה שנחטפו על-ידי חמאס ולמנוע עוד שפיכות דמים בשני הצדדים. אנא פעל כמתווך להשגת עסקה לשחרור בני הערובה הישראלים בתמורה לאסירי חמאס.
11/06/23
אסור לנו לחכות לנרצחת הבאה - הצטרפו עכשיו בדרישה לפטר את בן גביר כצעד ראשון הכרחי בדרך לשיקום הביטחון האישי של החברה הערבית.
04/06/23
המאבק המשפטי בישראל הגיע למבוי סתום עם החלטת בג״ץ להכשיר את הגירוש ממסאפר יטא, תוך התעלמות מבישה מהדין הבינלאומי והחובות הנגזרות ממנו.לחץ ציבורי רחב הוא הסיכוי היחיד של למנוע את יישום החלטת הגירוש ולעצור את הפגיעה הקשה בזכויות האדם הבסיסיות של הנשים, ילדיהם וילדותיהן!בראיונות איתן, נשות מסאפר יטא ביקשו מאיתנו להדהד את הקריאה שלהן: עצרו את הגירוש מיד!
02/02/23
אברה, מתמודד נפש, חצה את הגדר לעזה ומאז, במשך 8.5 שנים, גורלו לא נודע. למרות הזמן הרב שחלף לא התקבל שום מידע לגבי מצבו ולא ניתן שום סימן חיים. דורשים מהממשלה לפעול למען שחרור אברה מנגיסטו עכשיו!
22/01/23
הממשלה דוהרת לסגור את תאגיד השידור הציבורי, ולא במקרה. המטרה ברורה - לאיים על אנשי חטיבת החדשות:, זה לא במקרה שהצעדים הראשונים של הממשלה הם דריסת התקשורת הציבורית והחרבת מערכת המשפט. אלה שני צדדים של אותו מטבע - צעדים מוכרים לכינון משטר של עריצות הרוב שלא ניתן להעביר עליו ביקורת.
20/01/22
במשך שנתיים, הקהילה שלנו מלווה עשרות מחברי קהילת העברים במאבק נגד גירושם מהארץ. 18,000 זזים וזזות כבר חתמו על העצומה - הצטרפו עכשיו, ונמשיך להפעיל לחץ על משרד הפנים עד לביטול הגירוש.
עוד...