איך נוכל לחזור הביתה?

אנחנו רוצים לחזור לבתינו בצפון ובעוטף. לאפשר לילדים שלנו לייצר מחדש משמעות וודאות בסיסיים, כדי לבנות את חייהם.
כדי שנוכל לעשות זאת בבטחה, אנו צריכים שתציבו לממשלה תנאים ברורים לחזרה שלנו לשדרות, לעוטף וליישובים בגבול הצפון.
אלה 5 הנקודות שבלעדיהן לא נוכל לחזור:

נתניהו הביתה - עכשיו!

טובת המדינה מחייבת לשלוח את נתניהו הביתה עכשיו, בזמן הלחימה - בין אם בבחירות או בהצבעת אי אמון. אנחנו דורשות ודורשים מכם למלא את חובתכם הציבורית כדי למנוע את ההידרדרות לתהום. כל רגע שנתניהו בשלטון עולה בעוד חיי אדם

ועדת חקירה ממלכתית ל-7 באוקטובר

אסור לתת לו להתחמק: בזמן שאנחנו עמוק בלחימה בעזה וחיילים נהרגים מדי יום, נתניהו מסרב לקחת אחריות על 7 באוקטובר ומפעיל את מכונת הרעל שלו כדי לסמן אשמים בצבא ובקרב האזרחים. הצטרפו לדרישה לועדת חקירה ממלכתית לחקר ה-7 באוקטובר עכשיו.

אמהות יוציאו את החטופים והחטופות מעזה

מדי שבוע אנחנו מתבשרים על עוד חטוף שנרצח בשבי, אין לנו זמן לבזבז, הצטרפו ליותר מ-10,000 שכבר דורשים: עסקה לשחרור החטופים עכשיו!

שנו את הנחיות הלחימה, לא להרג חפים מפשע

שנו את הוראות הלחימה כדי לעצור הרג חפים מפשע בעזה ולהשיג את מטרות המלחמה - החזרת החטופים בחיים ונטרול חמאס

אימהות החיילים דורשות - הגדירו את מטרות המלחמה עכשיו

אנו, האימהות של החיילים והחיילות, דורשות שהממשלה תגדיר ותבהיר את מטרות המלחמה ואת תוכנית היציאה. לא נסכים לסכן אותם, את חיי החטופים בעזה וחיי תושבים חפים מפשע בלי לדעת לשם מה. הצטרפו אלינו!

לא לשלילת אזרחות ללא הליך משפטי תקין!

אנחנו דורשים ודורשת מהיועצת המשפטית לממשלה להתנגד באופן מיידי להצעה שתאפשר לממשלה לשלול אזרחות ללא התערבות בית משפט ולפעול כדין במדינה דמוקרטית.

הצהרה יהודית ערבית למען השלום

אנו - תנועות, ארגונים ופעילים, יהודים וערבים - כותבים מילים אלו מתוך אבל כבד על אלפי ההרוגים של השבועות האחרונים, ומתוך חרדה איומה לשלומם של החטופים ושל אלו שעוד יפגעו, בישראל, בעזה ובגדה המערבית.

הצילו את תושבי סוסיה, עצרו את הטרנספר בגדה

תושבי הכפר סוסיה בסכנת חיים מיידית: הלילה נכנסו לשם פורעים יהודים ואיימו לרצוח את התושבים תוך 24 שעות אם לא יעזבו את בתיהם.
אנחנו קוראות וקוראים לגנץ ואייזנקוט - הצטרפתם לממשלה כדי למתן את הימין הקיצוני והמשיחי שמושל בה, עכשיו זו המשמרת שלכם!

 

מסדרון הומניטרי לעזה - גישה לחטופים עכשיו

אנו דורשות ודורשים לפתוח מיידית מסדרון הומניטרי על מנת לאפשר גישה מיידית לבני הערובה שנחטפו בישראל מצד הצלב האדום ושאר ארגונים הומניטריים הפועלים כעת בעזה, וכדי לאפשר גישה ואספקה לאזרחים חפים מפשע בעזה.

שחרור החטופים תחילה!

אנחנו, אזרחיות ואזרחי ישראל, חלקנו איבדנו אנשים שיקרים לנו וחלקנו דואגים לשלום קרובינו החטופים, קוראים לך לסייע להציל את בני הערובה שנחטפו על-ידי חמאס ולמנוע עוד שפיכות דמים בשני הצדדים. אנא פעל כמתווך להשגת עסקה לשחרור בני הערובה הישראלים בתמורה לאסירי חמאס.

לשנה טובה יותר

בג״צ עוד לא הכריע בעתירות נגד ביטול עילת הסבירות, אבל המשבר החוקתי כבר כאן, עם ממשלה ששולחת לשופטים איומים מאפיוזים ולא בוחלת בדבר בדרך לכוח בלתי מוגבל.  החדשות הטובות הן שגם אנחנו כאן, נחושים מתמיד. תנועה אדירה של יותר מ-400,000(!) - שרק צומחת מול ממשלה רעה של עליונות יהודית ושנאת נשים ולהט״ב

בג״ץ - פסול את חוק ביטול עילת הסבירות עכשיו!

החוק אמנם עבר, אבל ביחד עדיין אפשר לנצח, הצטרפו ל-170,000 שכבר חתמו וביחד נקרא ביחד לשופטי בית המשפט העליון: אתם המוצא האחרון שלנו - פסלו את חוק עילת הסבירות עכשיו! אל תתנו למדינת ישראל להפוך לדיקטטורה שמוכפפת לכוחות שמרניים.

הדם על הידיים של בן גביר

אסור לנו לחכות לנרצחת הבאה - הצטרפו עכשיו בדרישה לפטר את בן גביר כצעד ראשון הכרחי בדרך לשיקום הביטחון האישי של החברה הערבית.

הקשיבו לקולן של נשות מסאפר יטא ועצרו את הגירוש!

המאבק המשפטי בישראל הגיע למבוי סתום עם החלטת בג״ץ להכשיר את הגירוש ממסאפר יטא, תוך התעלמות מבישה מהדין הבינלאומי והחובות הנגזרות ממנו.
לחץ ציבורי רחב הוא הסיכוי היחיד של למנוע את יישום החלטת הגירוש ולעצור את הפגיעה הקשה בזכויות האדם הבסיסיות של הנשים, ילדיהם וילדותיהן!
בראיונות איתן, נשות מסאפר יטא ביקשו מאיתנו להדהד את הקריאה שלהן: עצרו את הגירוש מיד!

דורשים להחזיר את אברה מנגיסטו הביתה!

אברה, מתמודד נפש, חצה את הגדר לעזה ומאז, במשך 8.5 שנים, גורלו לא נודע. למרות הזמן הרב שחלף לא התקבל שום מידע לגבי מצבו ולא ניתן שום סימן חיים. דורשים מהממשלה לפעול למען שחרור אברה מנגיסטו עכשיו!

לא לסגירת תאגיד השידור

הממשלה דוהרת לסגור את תאגיד השידור הציבורי, ולא במקרה. המטרה ברורה - לאיים על אנשי חטיבת החדשות:, זה לא במקרה שהצעדים הראשונים של הממשלה הם דריסת התקשורת הציבורית והחרבת מערכת המשפט. אלה שני צדדים של אותו מטבע - צעדים מוכרים לכינון משטר של עריצות הרוב שלא ניתן להעביר עליו ביקורת.

מצילים את חינוך ילדינו

הצטרפ.י למאבק עכשיו ויחד נדאג שאף ילדה לא תידרש לשבת מאחור או בצד ואף ילד לא יפחד לצאת מהארון. זה הזמן שלנו ההורים להצהיר פומבית ובקול - לא נשתף פעולה עם תוכנית החינוך מחדש של מעוז!

קמפיין משלך

פתיחת קמפיין משלך - זו הדרך לעשות שינוי 

לא לאירועים בהפרדה במימון עיריית תל אביב

עיריית תל אביב שחרתה על דגלה שוויון וליברליות, מסבסדת אירועים בהפרדה מגדרית קיצונית ובכך מעודדת הדרה ואפלייה פסולה. אנחנו דורשים מעיריית תל אביב להסיר את המימון שלה מהאירועים לאלתר
 

משטרת ישראל - עצרי את תוכנית המאחזים

ארגוני המתנחלים מצפצפים על החוק ומתכננים להקים עשרה מאחזים לא חוקיים ולהבעיר את השטח - קוראים לקריאה למשטרה לחקור ולעצור את הפעילות הלא חוקית

מפנים את התחנה המרכזית עכשיו

המדינה דחתה את תשובתה לבג״צ: באמצע יוני, תמר זנדברג תוכל להכריע את עתיד התחנה המרכזית בת״א אם תכריז עליה כעל מפגע זיהום אוויר, יותר מ-17,000 פעילות.ים כבר דרשו ממנה לצאת בהכרזה שתעשה צדק עם תושבי דרום ת״א, הצטרפו אליהם 

מעבירות ומעבירים את חוק האקלים

חוק האקלים אושר בממשלה, אבל זה רק השלב הראשון במאבק. בשבועות הקרובים נפעל כדי שגם חברות וחברי הכנסת מהאופוזיציה יצביעו בעד החוק, כדי להצליח אנחנו צריכים את התמיכה שלך במימון הקמפיין - כל סכום הוא משמעותי

בישראל לא מגרשים את העברים

במשך שנתיים, הקהילה שלנו מלווה עשרות מחברי קהילת העברים במאבק נגד גירושם מהארץ.  18,000 זזים וזזות כבר חתמו על העצומה - הצטרפו עכשיו, ונמשיך להפעיל לחץ על משרד הפנים עד לביטול הגירוש.