שמות ברקס לחוקי ההלכה

הממשלה מרחיבה את סמכויות בתי הדין הדתיים והראשונים להיפגע יהיו נשים וקהילת הלהט״ב.ה ביום רביעי, 29.3, בשעה 11:00 נצא יחד לפעולת מחאה מול הרבנות הראשית. תרמו עכשיו למימון שלטים, חולצות ואביזרים לפעולה:

כשהממשלה נגד הציבור, הציבור נגד הממשלה

שר הכאוס בן גביר בגיבוי מלא של ראש הממשלה הסחיט והחלש נתניהו, מפעיל את המשטרה שתחת סמכותו נגד אזרחיות ואזרחים. ברגעים אלה, משטרת ישראל שאמורה להגן על הציבור, משמשת כמשטרה פוליטית שאוכפת את החוקים החדשים של ההפיכה המשטרית הצטרפו עכשיו לקריאה - נתניהו, בן גביר וסמוטריץ׳ - אין לכם מנדט, תתפטרו! 

בית ספר להשתקה! לא לפיטורי המורה מראשל״צ!

הצטרפו עכשיו לקריאה לראש עיריית ראשל"צ, רז קינסטליך, לבטל לאלתר את פיטורי עמיר קליגר, כדי שנבלום עכשיו את ציד המכשפות במוסדות החינוך ונמנע ממנו להפוך לכלי בידי המשטר.

כנס התנגדות אזרחית במזרח אירופה

תירשמו כדי להשתתף בשיחה פתוחה עם מנהיגי תנועות אזרחיות מובילות בהונגריה, פולין, רומניה וסרביה על המאבק שלהן למען דמוקרטיה ואיך אפשר ללמוד מהניסיון שלהם כדי למקסם את האפקטיביות של  המאבק שלנו נגד ההפיכה המשטרית כאן בישראל. הכנס נערך בשיתוף שתיל והקרן החדשה לישראל.

דורשים להחזיר את אברה מנגיסטו הביתה!

אברה, מתמודד נפש, חצה את הגדר לעזה ומאז, במשך 8.5 שנים, גורלו לא נודע. למרות הזמן הרב שחלף לא התקבל שום מידע לגבי מצבו ולא ניתן שום סימן חיים. דורשים מהממשלה לפעול למען שחרור אברה מנגיסטו עכשיו!

התשובה שלנו לגזענות - נטיעות בשותפות

ביום שישי ה-3.2 נצא לעמוד לצדם וביחד עם ארגון "קול רבני לזכויות אדם" ניטע עצים בשני כפרים בנגב.
כדי להראות לבדואים בנגב שאנחנו לא משאירות אותם מאחור, נצטרך להגיע לשטח במספרים גדולים ולנטוע כמות משמעותית של שתילים. עלות שני אוטובוסים היא 4,600 ש"ח ומאה שתילים עולים 4,500 ש״ח. 
 

ממשיכות להציף את רחובות הערים בתקווה

בסופ״ש האחרון, הצפנו את רחובות תל אביב במאות שלטים של זזים, עם המסרים שלנו נגד ריסוק מערכת המשפט, נגד הכיבוש, ולמען זכויות נשים ולהט״ב. 
הצטרפו אלינו כדי שנמשיך להפיץ את התקווה גם בשבועות הבאים, בכל רחבי הארץ.

לא לסגירת תאגיד השידור

הממשלה דוהרת לסגור את תאגיד השידור הציבורי, ולא במקרה. המטרה ברורה - לאיים על אנשי חטיבת החדשות:, זה לא במקרה שהצעדים הראשונים של הממשלה הם דריסת התקשורת הציבורית והחרבת מערכת המשפט. אלה שני צדדים של אותו מטבע - צעדים מוכרים לכינון משטר של עריצות הרוב שלא ניתן להעביר עליו ביקורת.

הגזענות בקופת חולים כללית לא תעבור בשתיקה!

דורשים מקופת חולים כללית להתנצל על הסירוב לטפל בחמודי אבו תרבוש, צעיר פלסטיני שהגיע מדמם לסניף הקופה בקרית מלאכי, לתחקר את המקרה ולהצהיר חד משמעית על מדיניות של אפס סובלנות לגזענות.

מצילים את חינוך ילדינו

הצטרפ.י למאבק עכשיו ויחד נדאג שאף ילדה לא תידרש לשבת מאחור או בצד ואף ילד לא יפחד לצאת מהארון. זה הזמן שלנו ההורים להצהיר פומבית ובקול - לא נשתף פעולה עם תוכנית החינוך מחדש של מעוז!

קמפיין משלך

פתיחת קמפיין משלך - זו הדרך לעשות שינוי 

הפרדה זו אפליה!

נפרד זה לא שווה! זכויות נשים הן זכויות אדם, וכשכוחות קיצוניים מנסים להפלות נשים בחסות החוק, אנחנו חייבות וחייבים לפעול. הצטרפו עכשיו לקריאה.

לא לאירועים בהפרדה במימון עיריית תל אביב

עיריית תל אביב שחרתה על דגלה שוויון וליברליות, מסבסדת אירועים בהפרדה מגדרית קיצונית ובכך מעודדת הדרה ואפלייה פסולה. אנחנו דורשים מעיריית תל אביב להסיר את המימון שלה מהאירועים לאלתר
 

משטרת ישראל - עצרי את תוכנית המאחזים

ארגוני המתנחלים מצפצפים על החוק ומתכננים להקים עשרה מאחזים לא חוקיים ולהבעיר את השטח - קוראים לקריאה למשטרה לחקור ולעצור את הפעילות הלא חוקית

הפרדה בין יולדות - עכשיו בבית המשפט

תחקירניות שהקהילה שלנו מימנה מציגות השבוע בבית המשפט ראיות להפרדה מכוונת של יולדות ערביות ויהודיות - שיכולות להפסיק אחת ולתמיד את התופעה הפסולה של הפרדה בין יולדות  עזרו לגייס החזר הוצאות עבור 4 תחקירניות שיפסידו יום עבודה לטובת מתן העדות בבית המשפט

מעבירות ומעבירים את חוק האקלים

חוק האקלים אושר בממשלה, אבל זה רק השלב הראשון במאבק. בשבועות הקרובים נפעל כדי שגם חברות וחברי הכנסת מהאופוזיציה יצביעו בעד החוק, כדי להצליח אנחנו צריכים את התמיכה שלך במימון הקמפיין - כל סכום הוא משמעותי

מפנים את התחנה המרכזית עכשיו

המדינה דחתה את תשובתה לבג״צ: באמצע יוני, תמר זנדברג תוכל להכריע את עתיד התחנה המרכזית בת״א אם תכריז עליה כעל מפגע זיהום אוויר, יותר מ-17,000 פעילות.ים כבר דרשו ממנה לצאת בהכרזה שתעשה צדק עם תושבי דרום ת״א, הצטרפו אליהם 

תוציאו את הילדים שלנו מהשטחים הכבושים

חיילים רעולי פנים שמתפרצים לבתים באמצע הלילה ועוצרים קטינים - זה מה שקורה כשאנו שולחות את הילדים והילדות שלנו לשלוט על אוכלוסייה אזרחית פלסטינית. הוציאו את הילדים שלנו מהשטחים הכבושים!

בישראל לא מגרשים את העברים

יותר מ-200 פעילות ופעילים תרמו לקיום הפגנת העברים מול בית המשפט בבאר שבע לקראת הדיון על העררים שהגישה על הקהילה נגד גירוש עשרות מחבריה. אנחנו ממשיכים במאבק עד לביטול הגירוש