בזכותכם אנחנו מוכנים ל-2022

25/01/22

לאחרונה שלחנו ל-250 אלף זזות וזזים הודעות במייל בבקשה לתמוך בנו בתרומה חודשית. מאז הצוות שלנו ופעילים מסורים שהתגייסו למשימה פנו לקהילה שלנו בוואטסאפ, בסמס ובטלפון. זה היה חודש משמעותי לא רק כי הצלחנו להגדיל את מספר התורמים.ות אלא כי יצא לנו לשוחח ולשמוע באופן אישי את מה שיש לפעילות ופעילי זזים להגיד. קיבלנו המון שאלות, תגובות ומילים שחיממו את הלב - תודה!

רוב התרומות שלנו מגיעות ברגעי שיא - משבר או ניצחון גדול. זה חשוב ואנחנו מעריכות כל תרומה, אבל רק תרומות חודשיות קבועות מאפשרות לנו לפעול לאורך זמן ולדעת שיש לנו תקציב קבוע לסמוך עליו. גם כשהקורונה משתוללת ויותר קשה לקיים פעילות כרגיל - אלו התרומות החודשיות שמאפשרות לנו להמשיך להיות שם בשבילך, לשלם שכר הוגן לצוות שלנו שמוביל קמפיינים ומקדם את המטרות המשותפות שלנו בשטח וברשת, ולכסות את עלויות התחזוק של הכלים הטכנולוגיים שלנו, שמאפשרים לנו להניע עשרות אלפים לפעולה בזמן קצר.

בחודשים האחרונים כ-40,000 מאיתנו קראו לעצור את היוזמה להפרדה בין גברים ונשים במעיינות של רשות הטבע והגנים - וניצחנו, ורק לאחרונה בזכות מעל 14 אלף מאיתנו שפעלו, ובזכות מחאה ציבורית אדירה - גרמנו לשרת הפנים לבטל את הגירוש של דניאל לב ואימה קולטידה.

בזכות התמיכה שלכם.ן, גם השנה נפעל יחד למען חברה שוויונית, נעמוד מול היוזמות של הימין הקיצוני ונפעל מול הממשלה ורשויות מקומיות, מול תאגידים ומוסדות - כדי שלכולנו יהיה עתיד טוב יותר.