אמיר אוחנה תתפטר

השר אוחנה מועל באמון הציבור ומנסה לפגוע בזכות הדמוקרטית למחאה כדי להציל את נתניהו ממשפט. אוחנה חייב להתפטר מייד!

עוצרים את המכת"זיות!

מממשלות משתמשות במכת״זיות כדי להשתיק את המחאה ולפגוע בחופש הביטוי של מפגינות ומפגינים בארץ ובעולם, לא ניתן לממשלה להפחיד אותנו ולמנוע מאיתנו את הזכות להפגין. 

עוצרים את נגיף הדיקטטורה

עשרות אלפים מכל הארץ מפגינים נגד המדיניות הכושלת והמסוכנת של דיקטטורת הקורונה. כדי לחזק את המחאה נציף את ירושלים בפוסטרים ובאנרים שקוראים לעצור את דיקטטורת הקורונה. הצטרפו אלינו:

לא לדיקטטורת הקורונה

נתניהו מנסה לבצע הפיכה שלטונית ולחרב את יסודות הדמוקרטיה בחסות הקורונה. אנחנו חייבים לעצור את הטירוף. 

הפרטיות שלנו בסכנה

נתניהו מנסה לנצל את העלייה בתחלואה כדי להחזיר את מעקבי השב״כ מהדלת האחורית - אחרי שקבינט הקורונה פסל אותם. הצטרפו לדרישה לוועדת חוץ וביטחון בכנסת לעצור את חידוש את איכוני השב״כ:

אשרו את תכנית המתאר של א-וולג'ה

ללא אישור של תכנית מתאר לא תהיה לתושבים אפשרות לבנות כחוק, ותתרחש באל-וולג'ה הריסה רחבת היקף של בתי מגורים ושל השכונה כולה

לא שותקים לאברי גלעד

אברי גלעד שוב מפגין בורות, שנאה, גזענות ומסית כלפי ערבים ומיעוטים בתוכנית הבוקר של רשת 13. הגיע הזמן שמנכ"ל הערוץ יעצור את הגזענות

גנץ עצור את הסיפוח!

רוב שרי כחול לבן כבר הצהירו שיתנגדו לסיפוח החד-צדדי. מתוקף תפקידו, בני גנץ יכול לעצור את היוזמה ההרסנית של ביבי וטראמפ, בואו נראה לו שמאות אלפי ישראלים מתנגדים ליוזמה, קראו עכשיו לגנץ לעצור את הסיפוח:

הצילו את מחסן הציוד של הדייגת הפלסטינית

העתיד של חמאמה ג׳ארבן מג׳סר אל-זרקא בסכנה: רשות הטבע והגנים הכריזה לפני כמה שנים באופן חד צדדי על האזור כגן לאומי, והציאה צו הריסה למחסן ציוד שחייה וצלילה של הדייגת הפסלטינית היחידה. דורשים ממנכ״ל הרשות לבטל את צו ההריסה:

יחד נעצור את הסיפוח

תכנית הסיפוח תרסק כל אפשרות לעתיד של צדק ושוויון. כדי לעצור אותה נפעל ברשתות ובשטח ונביא את קולם של הפלסטינים שישלמו את מחיר הסיפוח ללב הבמה. הצטרפו כדי לתמוך:

עוצרים את חוק הקורונה

יש לנו שעות ספורות לעצור את החוק האנטי-דמוקרטי שיפגע בזכויות היסוד שלנו ויעניק כוח בלתי מוגבל למשטרה. לחצו כדי לשלוח סמס ישירות לנייד של גנץ ולדרוש ממנו להטיל וטו על העברת החוק

צדק לאיאד

איאד אל-חלאק, גבר אוטיסט בן 32 נורה למוות על ידי שוטרי מג״ב, מבלי שהיווה כל סכנה. הרצח תועד במצלמות שהיו במקום. הצטרפו לקריאה של פעילי Free Jerusalem למח"ש לשחרר את הצילומים

הגענו ל-200,000

הקהילה שלנו הגיעה ל-200 אלף פעילות ופעילים! מול ממשלת הסיפוח המנופחת, הכוח הזה נחוץ יותר מתמיד.

כדי לעמוד בעלויות החדשות של המערכת הטכנולוגית שלנו, אנחנו צריכים להגדיל את מספר התורמים הקבועים שלנו - השתמש/י בטופס המאובטח כדי שיחד נוכל להמשיך לפעול למען שוויון ודמוקרטיה:

אנחנו האופוזיציה

הממשלה החדשה תושבע היום - לאחר שבג״ץ אישר לנתניהו לכהן גם עם שלושה כתבי אישום, ומול הסכם קואליציוני שמאפשר לו להטיל וטו על בחירת היועמ״ש ולקדם סיפוח - התפקיד של הקהילה שלנו חשוב מתמיד.

אחרי שדיקטטורת הקורונה הפכה למצב קבוע ובהיעדר אופוזיציה מאוחדת, אנחנו נצטרך להציב אלטרנטיבה, ולהגן על יסודות הדמוקרטיה.

לא נוכל לעשות את זה לבד. בחודשים הקרובים נצטרך לפעול בנחישות - מול נציגי הציבור, ברשתות, וכשנוכל, גם בשטח. כדי להצליח נצטרך משאבים רבים, ורק עם התמיכה שלך - ושל כל אחד ואחת מ-150,000 זזות וזזים - נוכל להוביל את המאבק למען הדמוקרטיה והשוויון. השתמש/י בטופס התרומה המאובטח כאן כדי לתמוך בפעילות שלנו - ויחד נוכל להצליח: