הגענו ל-200,000

הקהילה שלנו הגיעה ל-200 אלף פעילות ופעילים! מול ממשלת הסיפוח המנופחת, הכוח הזה נחוץ יותר מתמיד.

כדי לעמוד בעלויות החדשות של המערכת הטכנולוגית שלנו, אנחנו צריכים להגדיל את מספר התורמים הקבועים שלנו - השתמש/י בטופס המאובטח כדי שיחד נוכל להמשיך לפעול למען שוויון ודמוקרטיה:

הפרטיות שלנו בסכנה

התמונה מטרידה: אתמול בלילה בג״ץ הכשירו לנתניהו - הנאשם בפלילים - להקים ממשלה, ולפני יומיים הכנסת שוב האריכה את מעקבי השב״כ אחרי אזרחים.

 

נתניהו נחוש לקדם בכל הכוח את המעקבים ואיתם את הפגיעה החמורה בפרטיות שלנו - למרות שהנתונים מוכיחים בבירור שהמעקבים לא נחוצים למיגור הקורונה: למעלה מ-90% (!!) מהאנשים שהשב״כ פנה אליהם בעקבות איכון ומעקב כלל לא היו חולים.

אם לא נפעל עכשיו, דיקטטורת הקורונה והרמיסה של זכויות היסוד יישארו איתנו גם אחרי שהנגיף יעבור
הצטרפו לדרישה לוועדת חוץ וביטחון בכנסת לעצור מיידית את איכוני השב״כ:
 

אנחנו האופוזיציה

הממשלה החדשה תושבע היום - לאחר שבג״ץ אישר לנתניהו לכהן גם עם שלושה כתבי אישום, ומול הסכם קואליציוני שמאפשר לו להטיל וטו על בחירת היועמ״ש ולקדם סיפוח - התפקיד של הקהילה שלנו חשוב מתמיד.

אחרי שדיקטטורת הקורונה הפכה למצב קבוע ובהיעדר אופוזיציה מאוחדת, אנחנו נצטרך להציב אלטרנטיבה, ולהגן על יסודות הדמוקרטיה.

לא נוכל לעשות את זה לבד. בחודשים הקרובים נצטרך לפעול בנחישות - מול נציגי הציבור, ברשתות, וכשנוכל, גם בשטח. כדי להצליח נצטרך משאבים רבים, ורק עם התמיכה שלך - ושל כל אחד ואחת מ-150,000 זזות וזזים - נוכל להוביל את המאבק למען הדמוקרטיה והשוויון. השתמש/י בטופס התרומה המאובטח כאן כדי לתמוך בפעילות שלנו - ויחד נוכל להצליח: