רגע האמת של הדמוקרטיה

אם בג״ץ ידחה את העתירות נגד ביטול עילת הסבירות, נעלה על המסלול המהיר לדיקטטורה שבה לממשלה כוח בלתי מוגבל. יום לפני הדיון ההיסטורי בבג״ץ, נתייצב בירושלים כדי לתת לשופטים את הגב הציבורי לפעול באומץ ולהגן על עילת הסבירות.

 

חקירה דחופה של התעללות השוטרים בעציר הפלסטיני!

בשישי האחרון, 18.8.23, נחשף ששוטרים התעללו באופן חמור בעציר פלסטיני משועפט שנעצר בחשד לסחר בסמים. 16 השוטרים כיבו את מצלמות הגוף שלהם כדי למנוע תיעוד של האלימות, היכו את העציר מכות קשות והחמור מכל: הטביעו מגן דוד על לחיו, במה שלא רק מותר, אלא חובה על כל אדם מוסרי להשוות לתקופות אחרות.

אופנת המחאה 🍉 - ממשיכים במאבק

כדי לקבל את החולצה, יש לתרום בטופס המאובטח סכום של 50 ש״ח או יותר כדי שנכסה את עלויות ההדפסה ואחר-כך לבחור מידה ונקודת חלוקה לאיסוף מחיפה, תל-אביב, באר-שבע או ירושלים.

בג״ץ - פסול את חוק ביטול עילת הסבירות עכשיו!

החוק אמנם עבר, אבל ביחד עדיין אפשר לנצח, הצטרפו ל-170,000 שכבר חתמו וביחד נקרא ביחד לשופטי בית המשפט העליון: אתם המוצא האחרון שלנו - פסלו את חוק עילת הסבירות עכשיו! אל תתנו למדינת ישראל להפוך לדיקטטורה שמוכפפת לכוחות שמרניים.

אבטיח נגד הדיקטטורה

החוק הדרקוני שאוסר על הנפת דגל פלסטין עוד לא עבר, אבל ממשלת בן גביר כבר כופה אותו באלימות. במיוחד עכשיו, כשהממשלה שוב מאיימת בחוקי ההפיכה המשטרית שתחסל את הדמוקרטיה, אנחנו חייבים להיאבק בכל ניסיון להגביל את המחאה ואת חופש הביטוי. פרסמנו את השלטים האלו על מוניות שירות בתל-אביב ובגוש דן. אם לא נכסה את ההוצאות - נאלץ להוריד את הקמפיין. תרמו כדי להשאיר את השלטים באוויר ולתרום לחופש הביטוי
 

עצרנו את הגירוש של גפן, המאבק לא נגמר

הישג מדהים! עצרנו את הגירוש של גפן ואימה בזכות הלחץ הציבורי של 41,000 פעילות ופעילים שהצטרפו לקמפיין ותרמו להפעלת הלחץ על שר הפנים, אבל המאבק של גפן לא הסתיים עד שאימה תקבל מעמד חוקי בארץ. תרמו כדי שנוכל להמשיך לתמוך בגפן

הדם על הידיים של בן גביר

אסור לנו לחכות לנרצחת הבאה - הצטרפו עכשיו בדרישה לפטר את בן גביר כצעד ראשון הכרחי בדרך לשיקום הביטחון האישי של החברה הערבית.

הקשיבו לקולן של נשות מסאפר יטא ועצרו את הגירוש!

המאבק המשפטי בישראל הגיע למבוי סתום עם החלטת בג״ץ להכשיר את הגירוש ממסאפר יטא, תוך התעלמות מבישה מהדין הבינלאומי והחובות הנגזרות ממנו.
לחץ ציבורי רחב הוא הסיכוי היחיד של למנוע את יישום החלטת הגירוש ולעצור את הפגיעה הקשה בזכויות האדם הבסיסיות של הנשים, ילדיהם וילדותיהן!
בראיונות איתן, נשות מסאפר יטא ביקשו מאיתנו להדהד את הקריאה שלהן: עצרו את הגירוש מיד!

דורשים להחזיר את אברה מנגיסטו הביתה!

אברה, מתמודד נפש, חצה את הגדר לעזה ומאז, במשך 8.5 שנים, גורלו לא נודע. למרות הזמן הרב שחלף לא התקבל שום מידע לגבי מצבו ולא ניתן שום סימן חיים. דורשים מהממשלה לפעול למען שחרור אברה מנגיסטו עכשיו!

לא לסגירת תאגיד השידור

הממשלה דוהרת לסגור את תאגיד השידור הציבורי, ולא במקרה. המטרה ברורה - לאיים על אנשי חטיבת החדשות:, זה לא במקרה שהצעדים הראשונים של הממשלה הם דריסת התקשורת הציבורית והחרבת מערכת המשפט. אלה שני צדדים של אותו מטבע - צעדים מוכרים לכינון משטר של עריצות הרוב שלא ניתן להעביר עליו ביקורת.

מצילים את חינוך ילדינו

הצטרפ.י למאבק עכשיו ויחד נדאג שאף ילדה לא תידרש לשבת מאחור או בצד ואף ילד לא יפחד לצאת מהארון. זה הזמן שלנו ההורים להצהיר פומבית ובקול - לא נשתף פעולה עם תוכנית החינוך מחדש של מעוז!

קמפיין משלך

פתיחת קמפיין משלך - זו הדרך לעשות שינוי 

לא לאירועים בהפרדה במימון עיריית תל אביב

עיריית תל אביב שחרתה על דגלה שוויון וליברליות, מסבסדת אירועים בהפרדה מגדרית קיצונית ובכך מעודדת הדרה ואפלייה פסולה. אנחנו דורשים מעיריית תל אביב להסיר את המימון שלה מהאירועים לאלתר
 

משטרת ישראל - עצרי את תוכנית המאחזים

ארגוני המתנחלים מצפצפים על החוק ומתכננים להקים עשרה מאחזים לא חוקיים ולהבעיר את השטח - קוראים לקריאה למשטרה לחקור ולעצור את הפעילות הלא חוקית

מעבירות ומעבירים את חוק האקלים

חוק האקלים אושר בממשלה, אבל זה רק השלב הראשון במאבק. בשבועות הקרובים נפעל כדי שגם חברות וחברי הכנסת מהאופוזיציה יצביעו בעד החוק, כדי להצליח אנחנו צריכים את התמיכה שלך במימון הקמפיין - כל סכום הוא משמעותי

מפנים את התחנה המרכזית עכשיו

המדינה דחתה את תשובתה לבג״צ: באמצע יוני, תמר זנדברג תוכל להכריע את עתיד התחנה המרכזית בת״א אם תכריז עליה כעל מפגע זיהום אוויר, יותר מ-17,000 פעילות.ים כבר דרשו ממנה לצאת בהכרזה שתעשה צדק עם תושבי דרום ת״א, הצטרפו אליהם 

בישראל לא מגרשים את העברים

במשך שנתיים, הקהילה שלנו מלווה עשרות מחברי קהילת העברים במאבק נגד גירושם מהארץ.  18,000 זזים וזזות כבר חתמו על העצומה - הצטרפו עכשיו, ונמשיך להפעיל לחץ על משרד הפנים עד לביטול הגירוש.