קהילת הקמפיינים הגדולה בישראל
אנחנו תנועה אזרחית של ערבים ויהודים שפועלים יחד למען שוויון ודמוקרטיה

תרמו עכשיו

260,000 פעילימות
ואנחנו ממשיכים לצמוח

יותר ממיליון פעולות
בשטח וברשת

100% עצמאות
אנחנו נסמכים על תרומות קטנות של פעילים

רכבת קלה בשבת - עכשיו!

החלטה גורלית שתקבע את העתיד של תושבי גוש דן מעבר לפינה: עוד רגע הרכבת הקלה בגוש דן תתחיל לפעול - ושרת התחבורה צריכה לקבל החלטה עכשיו האם הרקל״ה תפעל גם בשבת, או שתשאיר מאות אלפי תושבים מאחור.

בפעם הראשונה מזה שנים, יש לנו הזדמנות אמיתית להצליח: שרת התחבורה מירב מיכאלי תומכת בהפעלת הרכבת הקלה בשבת, ורוב גדול של הציבור גם בעד. אנחנו חייבים לנצל את הרגע, אי אפשר לדעת איך תיראה הממשלה אחרי הבחירות ואם ההזדמנות הזאת תחזור על עצמה.

אבל זה לא יהיה קל: המפלגות הדתיות כבר מתנגדות ומפעילות לחץ עצום נגד ההחלטה. כדי להתגבר על אינטרסים צרים המנוגדים לטובת רוב הציבור, אנחנו חייבים לתת לשרת התחבורה את הגב הציבורי לקבל את ההחלטה. הצטרפו עכשיו לקריאה: מירב מיכאלי - יש לך הזדמנות חד פעמית, בואי להראות לציבור שאת בעדו ולא בעד אינטרסים של פוליטיקאים. הכח אצלך - בואי לעשות היסטוריה!

הפעלת הרכבת הקלה בשבת טובה מהרבה סיבות. אנשים שאין ברשותם רכב מוצאים את עצמם תקועים בסופי שבוע, בלי שיש להם דרך להגיע ממקום למקום. שימוש בתחבורה ציבורית הוא סביבתי וזול יותר, בקיצור: הפעלת הרקל״ה בכל ימות השבוע תועיל גם לחברה וגם לכדור הארץ. הצטרפו עכשיו, ויחד נגרום לזה לקרות.

לחתימה על העצומה