התשובה להומופוביה וגזענות: שוויון
02/08/18
דמיינו לרגע מדינה שיש בה יחס שווה לכל תושב ולכל אזרחית. ככה כל אחת ואחד מאיתנו רוצה לחיות, אבל תחת ממשלת הימין הקיצוני של נתניהו, המציאות שונה עד כאב: בשעות האחרונות של מושב הכנסת, הממשלה הוכיחה לכולנו שהיא דואגת רק לאזרחים סוג א׳. כל השאר - אזרחים ערבים, להט״בים ואפילו רבנים קונסרבטיבים - בחוץ.הממשלה הכי ימנית בהיסטוריה פתחה במסע ציד נגד כל מי שאינו עונה על הדרישות של הממסד הרבני והימין הקיצוני - אבל אנחנו לא וויתרנו:מעל 5,500 פעילות ופעילים הצטרפו לקריאה לשוויון זכויות לקהילת הלהט״ב, עוד אלפים הצטרפו לקריאה נגד חוק הלאום, ובזכות תרומות של יותר מ-250 פעילות ופעילי זזים, כיסינו את ירושלים לקראת מצעד הגאווה בפוסטרים עם מסר של שוויון בערבית ועברית:![WhatsApp Image 2018-08-02 at 10.56.27](https://www.zazim.org.il/wp-content/uploads/2018/08/WhatsApp-Image-2018-08-02-at-10.56.27-500x333.jpeg)