לא נסכים לדיקטטורה – רגב די עם הצנזורה

26/11/2018

״אנחנו כבר השגנו הישג….יצאנו מהאדישות, יצאנו משגרת הדכדוך וחוסר האונים, והראנו לעצמנו שיש לנו כוח…זה השיעור שלמדנו היום, והוא חשוב יותר מכל שיעור סטודיו או הרצאה מלומדת״. לארי אברמסון, אמן – הבוקר בהפגנה מול הכנסת.

_MG_5292 (1)

בזכות 10,000 פעילי זזים שקראו לח״כים להצביע נגד סתימת פיות, ועוד מאות שתרמו לפעולה – הגענו הבוקר להפגנה מחוץ לכנסת. בעקבות הלחץ הציבורי האדיר, ח״כ בגין הודיע שיתנגד לחוק, כחלון אפשר חופש הצבעה, מירי רגב נאלצה להוריד את חוק הדגל שלה מסדר היום, וההפגנה שלנו הפכה לחגיגה למען חופש הביטוי. איזה הישג!

צנזורה_רגב

השרה רגב רוצה להשתיק את כל מי שלא מוכן להתיישר לפי הקו הימני קיצוני שהיא מובילה, והיום היא אפילו האשימה את חבריה ליברמן וכחלון שהם עובדים בשביל הקרן החדשה.

יחד עם מחאת האמנים והסטודנטים מעוררי ההשראה – הלחץ שלנו עבד, והחוק ירד מסדר היום. זו זריקת עידוד אדירה, אבל כבר עכשיו הקואליציה מתכננת לקדם שוב את החוק בשבועות הקרובים. אבל אנחנו לא מוותרים –

בזכות פעילות ופעילים כמוך הצלחנו ליצור לחץ ציבורי אדיר שלא ניתן להתעלם ממנו – ושוב הוכחנו שכשאנחנו פועלים קמפיין אחר קמפיין, פעולה אחרי פעולה – אנחנו משנים יחד את המציאות. גם כשנצטרך לצאת ולהיאבק שוב –  אני יודעת שיחד אנחנו באמת יכולים לנצח.

_MG_4559